برگزاری دوره های آموزش چاپ فلکسوگرافی

تنها دوره آموزشی ویژه طراحان گرافیک و آماده سازان پیش از چاپ – تولیدکنندگان لفاف های بسته بندی و لیبل های پشت چسبدار – مدیران برند و مارکتینگ

«رمز و رازهای چاپ فلکسوگرافی»

مدرس: کامیاب کاویانی

با توجه به تاریخ حضور چاپ در ایران و ورود به چاپ بسته بندی از دهه ۵۰ شمسی خلا بزرگی در بخش آموزش آن داریم، چاپ های صنعتی، در مقیاس بالای تولید خطاها و مشکلات آن علاوه بر سایر بخش های تولید برخی موارد ریشه در پیش از چاپ و بخش طراحی دارد.

برای آموزش پیش از چاپ و طراحی و آماده سازی فایل فلکسوگرافی می توان دوره ای مستقل برپا نموده که دارای ۱۰ جلسه ۳ ساعته (در مجموع ۳۰ ساعت) است، همچنین چاپ روتوگراور و افست را نیز به بحث اضافه نموده ایم که خود دارای ویژگی های بسیاری است و البته در مباحث آموزش نرم افزار مشترکاتی با چاپ فلکسو دارد.

 
افرادی که می توانند در این دوره شرکت کننده:
علاوه بر مدیران بخش های مختلف مانند پیش از چاپ، تولید و پس از چاپ واحد های فلکسو و گراور، باید اشاره کنیم که بیشتر به طراحان گرافیک و آماده ساز فایل کمک خواهد کرد، همچنین واحد های صنعتی مانند تولید کنندگان لفاف های بسته بندی، تولید کنندگان لیبل های پشت چسبدار و کارتن سازی ها و مدیران مارکتینگ و برند را می توان نام برد. پیش نیاز نرم افزاری برای حضور در این دوره تسلط (سطح:متوسط) بر نرم افزار های Adobe Photoshop – Adobe Ai است.

این دوره کاملا پروژه محور و همراه با اجرای فایل های سفارشات حقیقی صورت می پذیرد و این امر در آموزش و یادگیری دقیق و بی کم کاست شما کمک بزرگی خواهد کرد و صرفا به ارائه مطالب تئوری اکتفا نخواهیم نمود. اغلب علاقه مندان به حضور در دوره شاغل در بخش های طراحی واحدهای چاپخانه ای هستند به همین خاطر برگزاری کلاس ها به آخر هر هفته در روز های پنج شنبه و جمعه موکول شده است.

پیشنهاد ویژه: این دوره با تخفیف ۲۰ درصدی برای دانشجویان رشته چاپ برگزار می شود.

اهداف کلی دوره
– تاریخچه چاپ فلکسوگرافی  – آموزش نرم افزارهای ادوبی
– آموزش تکنیک های چاپ فلکسو (تفکیک رنگ) مدیریت رنگ (کاربرد پروفایل و بکارگیری)
– شناخت آنیلوکس و نحوه بکارگیری آن در چاپ
– درباره پلیت های فلکسو و متریال و شیوه های خروجی
–  کنترل کیفیت چاپ و پلیت فلکسو
– معرفی نرم افزار های Esko

دوره های تخصصی و آموزشی فلکسو

برگزاری دوره های حرفه ای آموزش پیش از چاپ و تفکیک رنگ و خروجی سند
  • در صورت تمایل نام محل کار خود را درج نمایید.
 ارائه کلیه مطالب ممکن است که در طی ۲ یا ۳ جلسه قابل انتقال باشد، اما رسیدن به مهارت و بکارگیری آنها نیازمند زمان، تلاش و تمرین است.برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کانال تلگرام یا با شماره ۰۹۱۲۲۵۹۱۶۲۹ تماس حاصل فرمایید.
   Send article as PDF